Stok Takip ve Sayım Sistemi

Stok Takip ve Sayım Sistemi

Stok Takip ve Sayım Sistemi, lojistik, imalat, endüstri, konaklama ve sağlık sektöründeki şirketler için konum takibi ve kolay sayım çözümüdür. İstenen konumlarda ürünlerin anlık veya pasif olarak kontrol edilmesini sağlayarak, aynı zamanda envanterin kısa sürede sayılmasını müşteri altyapısına nitelikli bir değer sunmaktadır.

Bu sistem aşağıdaki özellikleri içermektedir:

  • Aktif RFID Teknolojisi ile Hareketli Nesnelerin Gerçek Zamanlı Konum Takip Sistemi: Ürünlerin anlık olarak takibini yaparak konumlarının belirlenmesini sağlar.

  • Güvenli ve Yasak Alan Kuralları Setleri: İstenilen alanlarda güvenlik ve kısıtlama kurallarını belirleyerek ürün hareketlerini izler.

  • Kolay Envanter Sayımı ve Konum Kontrolü için Pasif RFID Sistemi: Pasif RFID teknolojisi kullanarak envanter sayımı ve konum kontrolünü basitleştirir.

  • Yer Değiştirme ve Hırsızlığı Önleme: Ürünlerin yer değiştirmesini takip ederek ve hırsızlık durumlarını önleyerek güvenliği artırır.

  • Envanter Yönetiminin Verimliliğini Artırma ve Maliyetleri Azaltma: Envanterin daha hızlı ve doğru bir şekilde takip edilmesi, yönetilmesi ve kontrol edilmesi sayesinde işletmelerin verimliliğini artırır ve maliyetleri düşürür.

Call Now Button