Skip links

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Günlük hayatımızın ve iş dünyamızın pratik çözüm seçeneği olan bilgisayarlar, profesyonel servis hizmetiyle kullanılabilir. Uzun süre kullanılan ve fonksiyonel performansı düşen bilgisayarlar, problem meydana getirir. Zaman zaman donanımsal ve yazılımsal problemler meydana gelir.

Bilgisayar bakım ve onarım konusunda uzman olan servis ekiplerimiz, bilgisayarınızla ilgili bütün konularda profesyonel çözüm seçeneği sunmaktadır. Bilgisayar bakım anlaşması ile, resmi ve resmi olmayan kurumlar için pratik çözüm seçenekleri sunuyoruz. Arıza durumunda anlaşma gereği servisimiz en kısa süre içinde adresinize ulaşmaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Bakım Anlaşması Kapsamı:

    Bilgisayar bakım anlaşması içeriğine göre Alfa Bilgisayar virüs programlarının yüklenmesi ve virüs temizliği, veri yedeklemesi, internet arızalarının giderilmesi, kablolama, network bakımı konularında hizmet vermektedir.

    Bakım anlaşması dışındaki cihazlarsa firmamız notebook için pratik çözüm seçenekleri sunuyor. Notebook ekran tamiri işlemlerinde, cihazın markasına uygun parçaları tedarik ederek, kısa zaman içerisinde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Lcd ekran tamiri işlemlerinde müşteri şikayetlerini göz önüne alarak hareket ediyoruz. Bakım anlaşması içeriğine göre diz üstü bilgisayarınızı ister yerinde, ister iş yerimizde tamir işlemlerini yapıyoruz. Notebook servisi gerektiği zaman iletişim numaralarımız aramanız yeterlidir. Güvenlik ve bakım konusunda detaylı bilgi için tıklayın.

  • Bakım Anlaşması Ek Hizmetler:
    Bilgisayar dünyasında ve notebook dünyasında güncel çözüm seçeneklerini takip eden firmamız; Pendik, Kurtköydeki firma ve ev kullanıcıları için Kurtköy bilgisayar servisi içinde yerinde servis hizmeti vermektedir. Bilgisayar donanımının yanı sıra internet arıza giderme işlemlerinin yanında Yazıcı tamiri işlemlerinde de uzman olan ekibimizle iletişime geçerek bilgisayar servisi talebinde bulunabilirsiniz. Baskı ürünlerinin Kartuş, Toner dolumu  özel ekibimizle, bütün yazıcıların kartuş ve tonerini teslim alıp kısa zamanda dolumunu yaparak teslim ediyoruz.

Bilgisayar Bakım Fiyatları

İş dünyasında işlerinizi hızlandıran ve pratik çözüm sunan bilgisayarlar, yazılımsal nedenlerle arıza yapabilir. Tuzla İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız, format işlemleri ve diğer yazılımsal işlemleri kısa zamanda gerçekleştiriyor. Pc bakımı işlemlerinde, ana kart, ekran kartı, ses kartı, işlemci ve power arızalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Bilgisayar bakım fiyatı konusunda kurumumuz her zaman çalıştığı firmaların çıkarlarını koruyacak şekilde uygun kurumsal bakım anlaşması yapmaktadır.

Sektörel anlamda deneyimli ve tecrübeli eleman kadrosuna sahip olan Alfa bilişim, ihtiyaç duyduğunuzda gerek uzak masa üstü bağlantılarıyla gerekse Yerinde bilgisayar servisi hizmetimizle, zaman kaybetmeden firmanızı ulaşım sağlayarak en kısa zaman da sorunu çözmektedir.

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button