Skip links

plotter tamir servisi

Ofis çalışanlarının en büyük yardımcısı plotter arızalandıklarında ofiste her şey karışabilir. Şirketlerin gizli kahramanları olarak nitelendirebileceğimiz plotter yazıcılarınızı eğer kısa süre içerisinde tekrar çalışır hale getirilemezse şirketiniz maddi anlamda büyük kayıplar yaşayabilir. Alfa Bilişim olarak bizler alanında profesyonel ekibimizle yazıcılarınızı adresinizden alıp en kısa sürede plotter tamir ettikten hemen sonra adresinize geri bırakıyoruz. Acil plotter onarımı ihtiyacınız olması durumunda en yakın plotter tamircisi olarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul içi servis aracımız plotterları adresten alıp tamir edildikten sonra geri adrese teslim etmektedir.

Epson Plotter Servisi
Xerox Plotter Servisi
HP Plotter Servisi
Canon Plotter Servisi

Plotter Anakart Tamiri

Plotter cihazlarının kesintisiz çalışması, büyük formatlı tasarım ve baskı projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını 

Ancak, plotter anakartları, marka ve model farklılıklarından dolayı bir plotter cihazından diğerine uyumlu olmayabilir. Örneğin, 3D plotter teknolojileri hızla geliştiği için, mevcut plotter anakartınızın onarılması veya başka bir cihazdaki anakartın buraya taşınması gibi çözümler uygun olmayabilir.

Alfa Bilişim olarak, plotter anakartlarının onarımını yapabilir veya yeni veya ikinci el plotter anakartları temin edebiliriz. Size şu hizmetleri sunuyoruz:

 • Plotter Anakart Onarımı: Mevcut anakartlarınızı onararak cihazınızın performansını yeniden kazandırırız.

 • Yeni veya İkinci El Anakart Temini: Plotteriniz için uygun bir anakart bulmanıza yardımcı oluruz.

 

Neden Biz ?

Plotter cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için bizimle iletişime geçin. Size hızlı ve etkili bir tamir hizmeti sunmak için buradayız.

 • Profesyonellik:

  Uzman teknisyenlerimiz, plotterlerinizin tüm teknik sorunlarını çözmek için eğitilmiştir.

 • Hızlı ve Etkili Hizmet:

  Sorunları hızlıca çözerek iş akışınızı kesintiye uğratmamaya özen gösteriyoruz.

 • Yerinde Servis:
  Plotterlerinizi yerinde tamir ediyoruz, böylece cihazlarınızı taşımanıza gerek kalmaz.
 • Çeşitli Markalar ve Modeller:
  Farklı plotter marka ve modellerini tamir edebilme yeteneğine sahibiz.

 

Yerinde Servis

Plotter cihazlarınızın düzgün çalışması, tasarım ve baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için hayati öneme sahiptir. Plotterlerinizde herhangi bir arıza veya sorunla karşılaştığınızda, güvenilir ve deneyimli bir plotter tamir servisine ihtiyaç duyarsınız.

Biz, plotter tamiri konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Plotterlerinizin tamirini yerinde gerçekleştiriyor ve sorunları hızlıca çözüyoruz. Ayrıca, birçok farklı plotter marka ve modelini tamir edebilecek donanıma ve deneyime sahibiz.

Plotter Servis Bölgelerimiz

stanbul, Tuzla, içmeler mahallesinde bulunan plotter teknik servis ofisimizden Pendik, Kurtköy, Çayırova, Gebze, Orhanlı, Aydınlı Deri Sanayi, Aydınlı Deri Yan Sanayi, Mermerciler Sanayi Sitesi, Boyacılar Sanayi Sitesi, Birmes Sanayi Sitesi, Tuzla Oto Sanayi Sitesi, İstanbul Organize Deri Sanayi Bölgesi, BOSB, İAYOSB, Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi, Plastikçiler Sanayi Bölgesi 

Hızlı Plotter Servis İle Hızlı Çözümler

Hızlı Plotter Servisi hizmetimiz ile, müşterilerimizin plotter sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Hızlı plotter servisi hizmetimizde, plotterın bakımı, onarımı, yazılım güncellemesi ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel destek sunuyoruz. Hızlı Plotter Servisi, müşterilerin plotterlarını en iyi şekilde kullanmalarını ve işletmelerinin verimliliğini arttırmak için özel çözümler üretiyoruz.

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button