Skip links

Bilgisayar Teknik Servis

Masaüstü bilgisayarlar, özellikle taşınabilir laptopların ve mobil akıllı cihazların artmasıyla birlikte biraz daha geri planda kaldı fakat buna rağmen masaüstü bilgisayarları dünyada kullanan kişi sayısı oldukça yüksek seviyede. Masaüstü bilgisayarların hangi marka olduğu fark etmek sizin donanımları çok olduğundan diğer bilgisayar türlerine göre sorun yaşama olasılıkları biraz daha yüksektir. 15 yıllık deneyimimizle güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, uygun teknik servisi fiyatlarımızla yerinde bilgisayar servis hizmeti sunuyoruz.

Yerinde Bilgisayar Servisi Hizmetlerimiz

Bilgisayar tamir bakım için vakit kaybetmeden hemen bizi arayın, teknik servis aracımızla gelip iş yerinizdeki laptop tamiri, network sistemi, muhasebe programı ve özel yazılım sorunlarını yerinde çözelim. İşinize kaldığınız yerden devam ederek zamandan tasarruf edin. En İyi Bilgisayar Servisi: Alfa Bilişim olarak bizler, tüm masaüstü bilgisayarlarınızın tamir işlemlerini yapmaktayız. Bilgisayarınız hangi marka olduğu farketmeksizin, hangi sorunla karşı karşıya kalırsanız kalın, pratik çözümler üreterek kullanımınıza devam etmenizi sağlıyoruz. Bilgisayar tamiri denildiğinde akla ilk gelen firma olan Alfa Bilişim olarak biz, garantili hizmet sunuyoruz. Dilerseniz mağazamıza gelmeden önce bizimle iletişim kurabilir, dilerseniz de direkt olarak mağazamıza gelebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınız için aklınıza gelen her türlü aksesuar ve yedek parçalar mağazamızda bulunuyor. Bilgisayarınıza format atma işlemleri, yedek parça değişimleri, program yükleme, virüs temizleme gibi tüm işlemler Alfa Bilişim bilgisayar tamir servisi olarak hizmet kapsama alanlarımız arasındadır. Verilerinizin kaybolması veya zarar görmesi halinde yine PC tamir servis hizmetimizi tercih edebilir, işlemlerinizi kısa süre de halledebilirsiniz. Uygun Fiyatlarla Tamir Seçenekleri Bilgisayarınızda önemli bir problem mi yaşadınız? Ekranı mı kırıldı? Donuyor mu? Dert etmeyin, en iyi fiyat garantisini sizlere sunan Alfa Bilişim’i tercih edin, kısa zaman da en iyi çözüme ulaşın. Piyasada en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatlarla bu hizmeti sağladığımızın garantisini sunuyoruz. Tüm bilgisayar donanım, yazılım sorunlarında hemen bize uğrayabilir, kaliteli hizmeti yerinden alabilirsiniz. Dilerseniz de bizi arayarak bilgisayarınızın yaşadığı arızayı belirtebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Yalnızca masaüstü bilgisayar değil Laptop Servisi hizmetimiz de bulunmaktadır !

Neden Alfa Bilişim ?

Kaliteli hizmet her zaman pahalıdır anlayışını kırdığımız, yok ettiğimiz için bizi tercih edebilirsiniz. Bunların yanında kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde veriyoruz. Yani bilgisayar tamiri işlemlerinizi için öyle günlerce, aylarca beklemenize gerek yok. Siz bizimle iletişim kurduktan sonra, servis tamir işlemleri başlatır ve uzman ekibimizi iş yerinize yönlendiririz.

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button