Skip links

Yazıcı Tamir Servisi

Ofis çalışanlarının en büyük yardımcısı yazıcılar arızalandıklarında ofiste her şey karışabilir. Şirketlerin gizli kahramanları olarak nitelendirebileceğimiz yazıcılar eğer kısa süre içerisinde tekrar çalışır hale getirilemezse şirketiniz maddi anlamda büyük kayıplar yaşayabilir. Alfa Bilişim olarak bizler alanında profesyonel ekibimizle yazıcılarınızı adresinizden alıp en kısa sürede yazıcı tamir ettikten hemen sonra adresinize geri bırakıyoruz. Acil yazıcı onarımı ihtiyacınız olması durumunda en yakın yazıcı tamircisi olarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul içi servis aracımız yazıcıları adresten alıp tamir edildikten sonra geri adrese teslim etmektedir.

Epson Yazıcı Tamiri

Yazıcı Servisi olarak, yazıcıların bakımı, onarımı, kurulumu, kullanımı ve sorunların çözümü gibi ihtiyaçlarını karşılamak için uzman ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Servisi yazıcı, yazıcının işletmelerin verimliliğini arttırmak için en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla üretilen çözümlerdendir. Epson Yazıcı, üreticisi Epson tarafından üretilen bir yazıcı türüdür. Epson yazıcıların bakımı, onarımı ve sorunların çözümü gibi ihtiyaçlarını karşılamak için Epson Yazıcı Servisi hizmeti sunmaktayız. Teknik Servis hizmetimiz yazıcıların fiziksel sorunlarını çözmek için teknik uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Epson yazıcılarının teknik servisi, Epson yazıcılarının bakımı, onarımı ve yazılım güncellemesi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için gerçekleştirmekteyiz.

Canon Yazıcı Tamiri

Canon Yazıcı Tamiri firması olarak, Canon yazıcıların bakımı, onarımı ve sorunların çözümü gibi ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tamir hizmeti, Yazıcının fiziksel veya yazılımsal sorunlarını çözmek için gerçekleştirilir. Canon Yazıcı Tamiri, yazıcının parçalarının değiştirilmesi, yazılım güncellemesi ve diğer bakım işlemleri gibi ihtiyaçlarını karşılamak için gerçekleştirdiğimiz tamir hizmetidir. Canon yazıcı servisi olarak, yazıcıların işletmelerin verimliliğini arttırmak için en iyi şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Hızlı Yazıcı Servis İle Hızlı Çözümler

Hızlı Yazıcı Servisi hizmetimiz ile, müşterilerimizin yazıcı sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Hızlı yazıcı servisi hizmetimizde, yazıcının bakımı, onarımı, yazılım güncellemesi ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel destek sunuyoruz. Hızlı Yazıcı Servisi, müşterilerin yazıcılarını en iyi şekilde kullanmalarını ve işletmelerinin verimliliğini arttırmak için özel çözümler üretiyoruz.

Yazıcı Servis Bölgelerimiz

İstanbul, Tuzla, içmeler mahallesinde bulunan printer teknik servis ofisimizden Pendik, Kurtköy, Çayırova, Gebze, Orhanlı, Aydınlı Deri Sanayi, Aydınlı Deri Yan Sanayi, Mermerciler Sanayi Sitesi, Boyacılar Sanayi Sitesi, Birmes Sanayi Sitesi, Tuzla Oto Sanayi Sitesi, İstanbul Organize Deri Sanayi Bölgesi, BOSB, İAYOSB, Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi, Plastikçiler Sanayi Bölgesi adresten yazıcı ve toner, kartuşlarınız alınıp bakımları yapıldıktan sonra adresinize teslim edilmektedir.

Yazıcı Arızaları ve Çözüm Yolları

Yazıcı yazdırmama hatası durumunda öncelikle yazıcının elektrik fişinin prize ve USB kablosunun bilgisayara takılı olduğundan emin olun.

Yazıcının üzerindeki ışıklara bakın herhangi ikaz ışığı yanıyorsa ışığın yanındaki ikaz simgesine bakın.

Herhangi bir ikaz ışığı yanıyor ve anlam veremediyseniz yazıcıyı açma kapama düğmesinden kapatıp yeniden açınız.

Epson yazıcı tamiri için başvuran kullanıcılar bazı durumlarda kartuş dolu ama yazmıyor şikayeti ile başvuruyor bu durum var ise kartuşu yazıcınızdan çıkarın ve boya çıkan kısmını nemli bir peçete üzerine bu ucu hafifce bastırarak biraz bekleyin sonrasında yazıcı kartuşu yerine takarak tekrar çıktı almaya çalışın. Bu uygulamaya rağmen çalışmazsa kartuş dolum merkezine başvurmanız faydalı olacaktır.

Yazıcınızda baskılar arasına boş bir sayfa eklenmesi, yazdırma ayarlarındaki bir sorun yüzünden olabilir. Öncelikle, yazdırmak istediğiniz dosyanın yazdırma ayarlarını kontrol edin. Burada, sayfa aralıklarını veya yönlendirmesini değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yazdırma işlemi sırasında ekstra seçenekleri değiştirebilirsiniz, bunlar arasında önizleme, yazdırma kalitesi, renkler, çift taraflı yazdırma vb.

Eğer yazdırmak istediğiniz dosya için yazdırma ayarlarını değiştiremezseniz, yazdırmak istediğiniz dosyanın tipine veya programına göre değişebilir. Bu durumda yazdırma ayarlarını değiştirmek için programın yardım dosyasını incelemeniz veya yazıcı destek ekibimimize başvurmanız önerilir.

Yazıcı simsiyah çıkartıyorsa muhtemel lazer yazıcı kullanıyorsunuzdur ve yazıcı toneri ile ilgili probleminiz olabilir toner yuvasının olduğu alanı dikkatli bir şekilde açın tonerin boyasını kontrol edin.

Bir sorun tespit edemezseniz toneri dolum kontrolü için toner dolum merkezine götürün.

Yazıcı konfigürasyon hatası, yazıcının doğru şekilde ayarlanmamış ya da yanlış yapılandırılmış olmasından kaynaklanır. Bu hatayı çözmek için yazıcı sürücülerini güncellemeniz ve yazıcı ayarlarını kontrol etmeniz gerekir. Ayrıca, yazıcı bağlantısının doğru olup olmadığını kontrol etmeniz ve bilgisayar ile yazıcı arasındaki bağlantıyı yeniden kurmanız da düzeltmeye yardımcı olabilir. Eğer hala sorun devam ediyorsa, yazıcı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Yazıcınızda tarayıcı ile ilgili hatalar, yazıcının sürücülerinin yanlış yüklü olduğu ya da yazıcının doğru sürücüleri yüklenmediği, yazıcının tarayıcı fonksiyonunun arızalı olduğu ya da yazıcının tarama ayarlarının yanlış yapılmış olduğu nedeniyle ortaya çıkabilir.

Öncelikle, yazıcının sürücülerini ve yazılımlarını kontrol edin ve güncel olduğundan emin olun. Ayrıca, yazıcının tarama ayarlarını kontrol edin ve doğru olarak yapılandırdığınızdan emin olun.

Eğer yaptığınız tüm bu adımlar hala sorunun çözülmemesine neden oluyorsa, yazıcının servis birimimize başvurmanız önerilir. Servis birimimizde yazıcının tarama fonksiyonunun arızalı olduğu belirlendiğinde, yazıcının tamir edilmesi veya değiştirilmesi gerekebilir.

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button