Skip links

Sunucu Teknik Servis

İnternet dünyasında sunucular, bilgisayarların, aygıtların ve ağ kaynaklarının yönetimini sağlayan cihazlardır. Sanal, dns, iletişim, oyun, veri tabanı, ftp, uygulama, ağ ve ev sunucu modelleri bulunmaktadır. Firmamız sunucu bakım ve sunucu teknik servis işlemlerinde, tecrübeli ve sertifikalı uzmanlarla çalışmaktadır.

Server Network
Sunucu cihazları ve malzeme tedariki
Kurulum, yapılandırma, yönetim
Sunucu Güncelleme Hizmeti
Sanallaştırma Çözümleri
Alt yapının kablolanması
Sistem oda kurulumu
Sistem sağlığı ve kontrolü
Sistem servis hizmeti
Veri Depolama Çözümleri

Sunucu Servis Hizmeti

Profesyonel ekiplerle kısa sürede sunucu kurulum ve servis işlemini gerçekleştiren firmamız Tuzla’da bulunuyor. Tuzla’nın İçmeler Mahallesi’nde bulunan şirketimiz, gün içerisinde hizmet sunmaktadır. Kartal, Pendik, Gebze Çayırova gibi bölgelerin aynı sıra yanı sıra Maltepe ve Orhanlı’ya da servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Pratik yöntemlerle hizmet kalitesini artırmaya devam eden servis ekibimiz, Tuzla Gemi Sanayi, Aydınlı Deri Yan Sanayi, Kimyacılar Sanayi Sitesi, Aydınlı Deri Sanayi ve Mermerciler Sanayi sitesi gibi sanayi bölgelerine servisimiz bulunmaktadır.

Sunucu Servisi

Sunucularınızın performansından endişe duyuyor veya sürekli sorun yaşamaktan bıktıysanız, doğru yerdesiniz! İstanbul’da sunucu servisi hizmeti arayanlar için profesyonel ve güvenilir bir seçenek olan Alfa Bilişim firmamız, işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm sunucu bakım, onarım ve desteği ile yanınızdadır.

Alfa Bilişim firmamızın sunduğu avantajlardan faydalanarak, sunucularınızı sağlıklı ve verimli bir çalışma düzenine kavuşturabilirsiniz. İhtiyacınız olan kaliteli hizmeti alacak ve kesintisiz çalışan sunucular sayesinde işlerinizde aksama yaşamayacaksınız.

Hızlı ve Etkili Çözümler
Alfa Bilişim firmamız, yüksek teknik bilgiye sahip uzmanlar tarafından yönetilmekte olup, müşterilere hızlı ve etkili çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Sorunlarınıza anında müdahale ederek, iş sürekliliğinizi koruma altına alırız.

7/24 Destek Hizmeti
İstanbul genelinde 7/24 destek hizmeti sağlayarak, olası sorunların önlenmesine yardımcı olmakta ve mevcut problemlerin hızla çözülmesini sağlamaktayız.

Özelleştirilmiş Hizmet Seçenekleri
Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları ve talepleri olduğunu bilerek, Alfa Bilişim olarak size özel hizmet paketleri sunuyoruz. Böylece, gereksinimleriniz doğrultusunda en uygun çözümü elde etmiş olursunuz.

Güvenilir Markalarla Çalışma
Alfa Bilişim olarak, sektöründe lider markaların sunucu ekipmanlarını kullanarak, kaliteli ve güvenilir çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

İstanbul’da sunucu servisi hizmeti almak isteyen değerli işletmeler için Alfa Bilişim firmamız her zaman hazır! Sorunsuz çalışan sunuculara kavuşmak için bizimle iletişime geçin ve farkı deneyimleyin.

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button