Kurumsal

Alfa Bilişim Tuzla

“2005 Yılında İstanbul Tuzla’da kurulan Alfabil Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. bilişim sektöründe; danışmanlık, network yapısal kablolama bilgisayar sunucu notebook dizüstü tablet pc yazıcı fotokopi tamir teknik servis ve bakım kurulum hizmetleri sunan bir firmayız. Aynı zamanda geniş ürün yelpazemiz ile satış konusunda da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ayrıca müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek gereksiz maliyetlerin ve zaman kaybının önüne geçen teknoloji / bilişim firmasıyız.”

Profesyonelliğe önem veren Alfabil Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Tuzla bilgisayar servisi olarak bütün hizmetlerimizi kaliteli ve müşterilerimizin memnun olacağı şekilde verilmesi için çalışıyoruz. Notebook, bilgisayar, yazıcı ve fotokopi servis hizmetlerini yerinde servis hizmetimizle ve adresten alıp, adrese teslim ediyoruz. Alfa Bilişim firmamız arıza, onarım ve bilgisayar bileşenleri satışı yapan kurum olarak bilgisayarcı arayanlar için doğru adrestesiniz.

Bilgisayar, Notebook, Yazıcı, Fotokopi tamiri, yedek parçaları, kartuş, toner dolum, orijinal ve muadil toner – kartuş ihtiyaçlarınızda Alfa Bilişim olarak uzman teknik servis personellerimiz ile bir telefon kadar yakınız.

Neden biz?

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşteri memnuniyeti her işin temelidir ve bizde müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak ve gereksinimlerini zamanında karşılamak bizim en temel amacımızdır

Uzmanlık & Deneyim

Bilişim ve Teknik servis firması olarak bizi tercih etmeniz için teknolojik uzmanlık ve deneyimimizi en üst seviyede tutuyoruz. Müşterilerimize, güncel teknolojiyi kullanarak sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözme kapasitesi sunarak, iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı oluyoruz. Müşterilerimize, kaliteli ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Hızlı & Etkin Hizmet

Zaman bir çok işletme için kritik bir faktördür müşterilerimiz hızlı ve etkili hizmet alabilmesini sağlıyor sorunlarını hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz

18 Yıldan Fazla Deneyim

Tam 18 yıldır Tuzla’daki merkezimizden müşterilerimize yazıcı tamiri, bilgisayar tamiri, laptop tamiri, toner dolum, kartuş dolum, web tasarım ve dijital pazarlama alanlarında kaliteli çözümler sunuyoruz.

0

Yıllık iş tecrübesi

0

Marka

0

Uzman ekip

0

Kurumsal müşteri

Misyonumuz

Müşterilerimize mükemmel bilişim çözümleri sunarak onların teknoloji ile ilgili ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve işlerini verimli hale getirmek için çaba gösteriyoruz. Yazıcı tamiri, web tasarım, dijital pazarlama, bilgisayar tamiri gibi alanlarda uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimizin rekabet avantajını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe lider bir firma olarak, teknolojiye dayalı sorunları çözme konusundaki uzmanlığımızı sürekli olarak geliştiriyor ve müşterilerimize özgün, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olarak onların büyümelerini destekliyor, aynı zamanda sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkelerine bağlı kalıyoruz.

bilgisayar ürün ve aksesuar

Bilgisayar Ürünleri ve Aksesuarları

İstanbul Tuzla bilgisayarcı ve Tuzla bilgisayar tamiri alanında hizmet veren firmamız bilgisayar ürünleri ve aksesuarlarının satışını yapar. Satış yaptığımız ürünler notebook, bilgisayar, yazıcı, tablet, plotter, fotokopi makinesi ve tarayıcı gibi ürünlerin ihtiyaç duydukları bileşenlerden ve bu cihazların yedek parçalarından oluşur. Ayrıca bu ürünlerin doğru bir şekilde işlev görmesi amacıyla ihtiyaç duyulan yazılım, ağ, depolama ve güvenlik ürünleri de satışta olan ürünlerimiz arasında bulunur.

İçmeler bilgisayarcı arayanların tercih edebileceği firmamızın web sitesinde bulunan kategoride ayrıca ev aletleri, sarf malzemeleri ile bilgisayar çeşitleri için ikinci el ürün satışlarımız da bulunur. Bu ürünlerimizin tamamı bilgisayar ürünleri ve aksesuarları kategorimizden alıcısına ulaştırılır. Ürünlerimiz $ cinsinden uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulur. Bilgisayar, notebook, yazıcı veya diğer ürünleriniz ile bu ürünleri için yedek parça ve yazılımlara ihtiyaç duyuyorsanız kategorimizi inceleyerek satın alabilirsiniz.

Tuzla yazıcı tamiri

Yazıcı Servisi

İş yerlerinde çıktı almak amacıyla yazıcı adı verilen cihazlar kullanılır. Bu cihazları kullanıyorsanız yazıcılarınızda yaşadığınız arızalar için bilgisayarcı firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz yazıcı servisi hizmeti sayesinde yazıcılarınızda yaşadığınız her türlü arızadan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Üstelik bizi seçtiğinizde garantili hizmet alırsınız.

Tuzla bilgisayar servisi iletişim numaralarını kullanarak bize ulaştığınızda servis araçlarımızla ofisinize ya da kurumunuza gelerek yazıcılarınızı teslim alırız. Ardından yazıcınızı ofisimize götürerek incelemesini yaparız. Bu inceleme sonrasında tamir için talep ettiğimiz ücreti size iletir ve ücret ödemeyi veya tamiri kabul etmeniz durumunda tamir işlemini gerçekleştiririz. Aksi durumda cihazınızı aldığımız gibi size geri iade ederiz. Onarımı yaptıktan sonra en kısa süre yazıcınızı teslim eder ve verdiğimiz onarım sonrasında 3 ay garanti sunarız. Böylelikle aynı sorunu yaşadığınızda firmamıza ulaşarak garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tuzla fotokopi tamiri

Fotokopi Servisi

Günümüzde lazer yazıcılar toner adı verilen toz karışımlar sayesinde kağıtlara yazıların yazılmasını sağlarlar. Bu nedenle yazıcının sürekli kullanılması durumunda toner hızla tükenir ve yeni toner almak gerekir. Ancak toner fiyatları pahalı olduğu için sürekli yenisi almak maddi açıdan zorluk çıkarabilir. Bu sebeple tonerlerin dolumu tekrar yapılabilir. Bilgisayarcı firması olarak bizler yazıcılarda biten tonerlerin dolumunun yapılmasını sağlarız. Orijinal toner kalitesinde yaptığımız toner dolumları sayesinde kaliteli çıktı almaya devam edersiniz. Bu hizmetimiz sayesinde orijinal toner için ödeyeceğiniz ücretten çok daha az ücret ödersiniz.

İçmeler bilgisayarcı firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşarak siyah veya renkli toner dolum hizmetimizi talep edebilirsiniz. Hizmet bölgelerimizde yer almanız durumunda servis araçlarımız verdiğiniz adrese gelerek tonerinizi alır ve dolumunu yaparak adresine teslim eder. Lazer yazıcılarınız için isterseniz siyah toner isterseniz de renkli toner dolumu yaptırabilirsiniz.

Toner dolumu yaptığımız yazıcı markaları değişiklik gösterir. Bu markalar arasında Oki, Xerox, Brother, Canon, Hp ve Samsung gibi ünlü yazıcı markaları yer alır. Sizlerde bu markalara ait lazer yazıcılar kullanıyorsanız Alfa bilgisayarcı farkıyla uygun fiyatlarla toner dolumu hizmeti alabilirsiniz.

Tuzla toner dolumu

Fotokopi Servisi

Çıktı ve fotokopi işlemleri için kullanılan yazıcılar kağıtlara bilgisayar ortamındaki belgelerin basılmasını veya fotokopi çekilmesini kartuşlardan yararlanarak yaparlar. İçerisinde yazıcı türüne bağlı olarak siyah ve renkli mürekkep bulunduran bu kartuşların içindeki mürekkep zaman içerisinde biter. Bu durumda kartuş dolum hizmeti almak gerekir. İçmeler bilgisayarcı firmamız kartuş dolumu üzerine de hizmet verir. Kartuş dolumu için aldığımız aramalar sonrasında iş yeri adreslerine gelerek kartuşu teslim alır ve dolum işlemini yaptıktan sonra sahiplerine geri teslim ederiz.

İçmeler bilgisayarcı olarak kartuş dolumu hizmeti verdiğimiz yazıcı markaları arasında şunlar bulunur; Canon, Samsung, Brother, Hp ve Lexmark markalarıdır. Bu markalardaki yazıcıların kartuşlarını %60 ile %80 oranında doldurarak teslim ederiz. Eğer yazıcılarınızın kartuşu bittiyse bizi arayabilir ve kartuşlarınızı doldurtarak canlı renklerde baskı almaya devam edebilirsiniz. Üstelik kartuş dolumları için firmamıza ekonomik ücretler ödersiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Tuzla bilgisayarcı ve Tuzla bilgisayar tamiri gibi hizmetler sunan firma olarak İstanbul’un çeşitli bölge ve semtlerine hizmet sunarız.

Firma hizmet bölgelerimiz şunlardır;

 • Pendik
 • Tuzla
 • Gebze
 • Anadolu Yakası
 • Orhanlı
 • Çayırova
 • Maltepe
 • Kartal
 • Aydınlı Sanayi Sitesi
 • Kimyacılar Sanayi Sitesi
 • Mermerciler Sanayi Sitesi

Bu hizmet bölgelerinde bulunuyor ve Tuzla bilgisayarcı ve Tuzla bilgisayar tamiri hizmeti arıyorsanız Alfa Bilişim firmamızı tercih ederek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Call Now Button