Skip links

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Alfa Bilişim

hızlı.
güvenilir.
yenilikçi.

Profesyonelliğe önem veren Alfabil Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Tuzla bilgisayar servisi olarak bütün hizmetlerimizi kaliteli ve müşterilerimizin memnun olacağı şekilde verilmesi için çalışıyoruz

Neden Biz ?

Notebook, bilgisayar, yazıcı ve fotokopi servis hizmetlerini yerinde servis hizmetimizle ve adresten alıp, adrese teslim ediyoruz. Alfa Bilişim firmamız arıza, onarım ve bilgisayar bileşenleri satışı yapan kurum olarak bilgisayarcı arayanlar için doğru adrestesiniz.

Yaratıcı Çözümler

Her geçen gün büyüyen ve gelişen bilişim teknolojilerine adapte olarak ekibimizi ve hizmet alanlarımızı siz müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmekteyiz

Kesintisiz İletişim

Teknoloji ihtiyaçlarınızı, kesintisiz destek sağlamak için altyapı entegrasyonu ve strateji gibi farklı bileşenlere ayırıyoruz.

Danışmanlık

Teknoloji ihtiyaçlarınızı, kesintisiz destek sağlamak için altyapı entegrasyonu ve strateji gibi farklı bileşenlere ayırıyoruz.

Dijital Hizmetler

Dijital hizmetlerimiz, işinizi çevrimiçi platformlarda en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Web tasarım, SEO, sosyal medya yönetimi ve daha fazlasıyla işinizi dijital dünyada büyütün!

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya içerikleri, markanızı online platformlarda yükseltmenin anahtarıdır. Hedef kitlenizin ilgisini çekin ve başarıyı yakalayın.

Hızlı Çözüm

Hızlı çözümlerle sorunları anında aşın. Profesyonel ekibimiz, sizi en hızlı ve verimli şekilde hedefinize ulaştırır. Sorunlarınızı bugün çözün

İşletmeniz İçin Özel Çözümler Alfa Bilişim'de

Alfa Bişilim, yüksek kalite standartları ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde 18 yılı aşkın süredir alanında kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Müşterilerimize mükemmel bilişim çözümleri sunarak onların teknoloji ile ilgili ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve işlerini verimli hale getirmek için çaba gösteriyoruz. Yazıcı tamiri, web tasarım, dijital pazarlama, bilgisayar tamiri gibi alanlarda uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimizin rekabet avantajını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Bilişim sektöründe lider bir firma olarak, teknolojiye dayalı sorunları çözme konusundaki uzmanlığımızı sürekli olarak geliştiriyor ve müşterilerimize özgün, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olarak onların büyümelerini destekliyor, aynı zamanda sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkelerine bağlı kalıyoruz.

Hizmetlerimiz

Yazıcı Servisi

Bilgisayar Ürünleri ve Aksesuarları

Toner Dolumu

Fotokopi Servisi

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button