Skip links

Güvenlik Kamera Sistemleri

Tuzla ilçesinde marka veya model farketmeksizin kullandığınız veya kullanmadığınız bozulmuş güvenlik kamera sistemleri için tamir hizmeti vermekteyiz.

Kamera tamiri için en başta arızanın ne olduğunu çözdükten sonra sizin tarafınızdan onay aldıktan sonra harekete geçiyoruz. Genellikle arızanın olduğu yerler anakart veya kameranın yazılımı olarak düşünülür.

Sizde bizim 15 yıllık tecrübemiz ile size uzman ekibimiz ile kaliteli ve ekonomik fiyatlarla güvenlik kamera sistemleri için tamiri hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

 • Bakım Yaptığımız Kamera Markaları:
  Nest, Hikvision, Amcrest, Swann, Arlo, Trivision, Videosecu, Foscam, Lorex, Defender, Sensormatic, Spy tec  AEON OT, Zmodo, Hosafe, Microseven.
 • Yerinde Güvenlik Kamera Hizmetlerimiz:
  Güvenlik kamerası bakımı için hemen bizi arayın, teknik servis aracımızla ile gelip iş yerinizdeki bozuk olan güvenlik kamerasını yerin de çözülebilecek bir arıza ise yerinde çözelim. Yerinde çözülemeyecek ise size en kısa sürede teknik servisimiz kameranızı sorunlarından kurtarıp size ulaştıralım. Güvenlik sistemleri tamiri için Tuzla Alfa Bilişim firmamız ile iletişime geçin.
 • Kamera Tamir Fırsatlardan Yararlanın:
  Alfa bilişim olarak, Tuzla da ve Anadolu yakasında anlaşmalı olduğumuz markalar ile size uzman teknik servis ile hızlı çözüm üretip, ekonomik bir servis sunuyoruz. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamerasında Güç Kaybı

Güvenlik kameralarında güç yetersizliği normal bir elektrik kesintisinden farklıdır. Güç kaybı yaşandığında kamera devre dışı kalmaz, kamera çalışmaya devam eder ama video da görüntü kaybı yaşanır. Bu görüntü git gelli olarak veya ekrana siyah olarak gelir.

Güç Kaybı Nedenleri;

 • Zayıf Kablo Bağı,
 • PoE switchinin, enjektörünün bozulması veya çalışmaması,
 • Tek kabloda birden fazla kamera bağlantısının olması,

sorunları kontrol edip sizde güç kaybından kurtulabilirsiniz.

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button