Skip links

Laptop Tamiri

Laptop tamiri kişilerin daha az harcayarak iş veya eğitim masraflarını ekonomik olarak çözmelerini sağlıyor. Özellikle 2020 yılı pandemi süreci ile birlikte bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve tabletler günlük yaşamın bir parçası haline geldi. Laptop arızaları, çalışmaların aksaması anlamına gelmektedir. Aksamanın yaşanmaması adına arızalara profesyonel bir teknik servis müdahale etmelidir. Aksi halde cihazlar, geri dönüşü olmayan şekilde bozulabilir. Laptop tamiri konusunda firmamız Alfa Bilişim sizlere deneyimli ekibiyle  en iyi laptop servis hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Hızlı laptop tamiri:

    Firmamız Alfa Bilgisayar laptop, bilgisayar türü cihazların hassasiyetine dikkat çekmektedir. Bu cihazlar, oldukça farklı teknik özelliklerle donatılmaktadır. Her markanın kendine has bir özelliği vardır. Bir arıza halinde müdahale bu farklılıklar esas alınarak yapılmalıdır.

    Firmamız, çağımız teknolojisini yakından takip eden yenilikleri uygulayan bir çalışma anlayışına sahiptir. Laptop ve bilgisayar markalarını yakından tanıyan ekibimiz, onların ihtiyaçlarına uygun çözümler getirmektedir. Sizlere notebook tamiri hususunda sunduğumuz çözümler hızlı ve güvenilir yöntemleri içermektedir.

  • Orjinal laptop parçaları:

    Gerçekleşen bir arızada bilgisayar tamiri sırasında parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Bu durumlarda dikkat olunması tavsiye edilmektedir. Bilgisayar veya laptop için kullanılan parçaların muhakkak surette orijinal olması önemlidir. Orijinal olmayan kalitesiz parçalar, cihazın performansını olumsuz etkiler. Ve bu parçalar bir süre sonra cihazın tamamen bozulmasına neden olabilir.

    Sizlerin Tuzla bilgisayarcı ihtiyaçlarınıza yanıt veren firmamız, parça değişiminde orijinal parçaları kullanmaktadır. Bu parçalar cihazın markasına uygun olan ürünlerdir. Cihazın firması tarafından geliştirilen, yüksek performanslı parçalarla değişim sağlanmaktadır.

Yerinde Laptop Servisi

Firmamız, bilgisayar tamir servisi olarak sunduğu hizmetlerini yerinde gerçekleştirmektedir. Servis talebinde bulunduğunuz an gelerek, cihaza bulunduğu yerde müdahalede bulunmaktayız. Hizmetlerimizde problemlere hızlı çözümler sunmak hedefimizdir. Talepleriniz aynı gün içinde yanıtlanmaktadır.

Sunduğumuz Pendik bilgisayar tamiri hizmetleri, kısa sürede başarıyla tamamlanmaktadır. Bu hizmetler dilerseniz uzaktan yardım şeklinde de gerçekleşmektedir. Tüm bunlar için bizi aramanız yeterlidir.

Geniş Laptop Servis Bölgesi

Bir bilgisayar servis firması olarak sunduğumuz hizmetler geniş bir bölgede gerçekleşmektedir. Buna göre Tuzla ve Pendik bölgelerine hizmet sunmaktayız. Ayrıca Güzelyalı bölgesi hizmetlerimiz de mevcuttur. Sizlerden gelen Orhanlı bölgesi talepleri için de servis hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz Gebze Çayırova bölgesine kadar ulaşmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detay bilgisi için bizi arayabilirsiniz. Laptop hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayın.

This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button