Skip links

Kartuş Dolumu İle Kâra Geçin

Kartuş Dolumu İle Kâra Geçin

Önceden mahallelerde yer alan kırtasiyelerde çıkartılan yazılar ve fotokopilerin sayısı artınca, daha ucuza gelmesi için ve teknolojinin gelişmesiyle artık öğrencilerin ve çalışanların ihtiyacı doğrultusunda tüm iş yerleri, iş merkezlerinin ve yavaş yavaş evlerin de vazgeçilmezi olmaya devam eden fotokopi makinaları ve yazıcılar için Kartuş Dolumu her geçen gün talep artmaya devam ediyor. Ancak Yazıcı ve fotokopi cihazlarından pek anlamayan veya desteğe ihtiyacı olan ziyaretçilerimiz için sizlere makalemizi hazırladık. Makalemiz sayesinde sorularınıza cevap bulabilmenizi umut ediyoruz.

Kartuş Dolumu, içinde mürekkep barındıran hazne anlamına gelen kartuş, püskürtmeli sistemle çalışan yazıcıların kartuşu temin ettiği kısımda kartuş bittiğinde gereklidir. Kartuşlar, yazıcıların ve fotokopi makinelerinin içerisinde siyah ve renkli olmak üzere genellikle 2 adet bulunmaktadır. Kartuşlar, doldurulabilir şekilde tasarlanmışlardır.

kartuş dolumu nedir? yeni kartuştan farkı nedir?

Yazıcınızın veya fotokopi makinenizin çıktı alırken kullandığı mürekkebi sağlayan kartuşların yeniden doldurularak tekrardan kullanıma hazır hale gelmesidir. Kartuş dolum fiyatları, yeni kartuş fiyatlarından çok daha aşağı seviyelerde olmakla beraber, sizi uzun vadede yaklaşık %90 oranında kar ettirmektedir. Doldurduğumuz kartuş size çok iyi seviyede performans vermekle birlikte, kartuşunuzun kalitesine bağlı olarak defalarca kez doldurulabilir. Dolum sayesinde yeni kartuş alma maliyetinden sıyrılarak kara geçmiş olursunuz.

hangi marka ve modellere dolum yapıyorsunuz?

Hp ve Canon markaları başta olmak üzere tüm markalara Kartuş Dolum Merkezimiz sayesinde dolum yapmakla beraber hp 652 hp 304, canon e414, hp 652, canon pixma e414, hp deskjet 2620 modelleri olmak üzere tüm modellere de titizlikle dolum yapmaktayız.

Alfa Bilişim olarak kartuşunuzu yerinizden aldıktan sonra titizlikle ve hızlı bir şekilde doldurduktan sonra aynı gün içerisinde size teslim ederek zamandan tasarruf etmenizi ve iş gücünüzden kayıp yaşamamanızı amaçlıyoruz.

Tuzla Kartuş Dolum hizmetimizden yararlanmak veya daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler
This website uses cookies to improve your web experience.
Call Now Button